Leden 2015

Aradeanca - panenky z Rumunska

25. ledna 2015 v 18:15
Posledně jsem vám slíbila, že přístě představím novou panenku ve své sbírce. To jsem ještě netušila, že mě čeká pátrání přímo detektivní.

Kouzlo Fleru

21. ledna 2015 v 14:54
Nevlídné počasí stále trvá a daří se nemocem z nachlazení. Nevyhnulo se to ani mně. V neděli jsem měla horečku a tak jsem si v pondělí došla pro neschopenku. Dnes už je mi trochu líp a tak chci napsat pár slov o Fleru.

Přeměna panenky

10. ledna 2015 v 22:33
Před pár dny jsem dostala mail od Šárky ve kterém mi představila novou panenku - Huga. Šárka stále pilně tvoří na panenky i pro ně. Panenku Bassak - Julianne přetvořila na kluka jménem Hugo.


Tady je zelenooká rudovláska Julianne.


Šárka panence změnila obličej, vlásky a panenka dostala i nové tělíčko a na světě je Hugo. Myslím, že změna panence prospěla a kluk Hugo se mi velice líbí.


Hugo má novou mikinu s kapucí a krásné lacláčky, ty se mi tedy moc a moc líbí. Od Ježíška dostal kolo, v ruce drží magickou tabulku a kočičku malovala také Šárka. Jsem moc ráda, že Šárka souhlasila s uveřejněním a já doufám, že to není naposledy, kdy vám budu moci ukázat, co tvoří.

Novoroční Giveaway

10. ledna 2015 v 22:16
Dobrý večer, dnes se konečně dostávám k tomu, abych vložila nový článek. První pracovní týden v novém roce byl dost náročný, tři dny jsem byla v práci přesčas a večer už nebyly síly a chuť psát.

Gorjuss ještě jednou.....tentokrát s asistentkou Suve

2. ledna 2015 v 9:57
Původně jsem vám chtěla ukázat pouze Suve v novém oblečení.