Únor 2015

Dominika

24. února 2015 v 18:30 Šárka tvoří
Ahoj, před časem jsem vám slíbila, že pokud bude Šárka souhlasit, tak vám představím její tvoření. Před pár dny mi poslala fotky nové panenky.


Jmenuje se Dominika ( to jméno vybrala Šárky maminka a je moc hezké) a velice se Šárce povedla. Panenka má hlavičku z polystyrenu a háčkované tělíčko má uvnitř kostru z drátu a je vyplněné dutým vláknem. Dominika je pěkně ohebná. Mně se moc líbí bačkůrky. Šárko, těšíme se na další přírůstky.

Připravuji další článek o malé skupině mých panenek, ale zatím se mi nepodařilo sehnat informace. Mějste hezké dny.

Panenka ze lnu

7. února 2015 v 17:32
Tak jsem tu dnes podruhé. Konečně se mi podařilo dodělat šaty pro novou háčkovanou panenku.

O přátelství

7. února 2015 v 9:25 O životě
Dnes chci napsat jen něco krátkého o přátelství. Je moc důležité pro náš život a těch opravdových přátel nemíváme moc, někdy jen jednoho, dva. Nikdy jsem si nemyslela, že by takové přátelství mohlo vzniknout i v tomto virtuálním světě. A dnes vím, že ano. Vidím to na vašich stránkách. Dnes bych chtěla vložit odkaz na jeden krásný blog http://carolinamia.blogspot.cz/ kde najdete krásné vyprávění o životě, o krásných obyčejných a zároveň neobyčejných věcech, o boji pisatelky blogu s vážnou nemocí, o jejím splněném snu napsat knihu vzpomínek na dětství. Tu krásnou knížku jsem přečetla jedním dechem a chci se o ní podělit i s vámi. Možná některé z vás Věrku a její blog znáte a dáte mi za pravdu, že je to báječný člověk.Pokud si chcete knihu objednat, Věrka pro ni založila web http://knihamama.simplesite.com/.

Co říci na závěr? Díky tomuto blogu jsem poznala, jak velká síla může být v tomto přátelství na dálku, jak může toto přátelství pomáhat v těžké životní zkoušce. Přeji vám všem krásný den a pokud ho budete trávit s přáteli, tím líp.

Ruské panenky aneb od matrjošky k panenkám BJD

1. února 2015 v 14:27 Panenky
Dnes vám představím ruské panenky, které mám ve své sbírce.