Srpen 2015

A jedeme dál.......

31. srpna 2015 v 18:17
Včera jsem vám slíbila pokračování naší cesty. Po dobrém obědě jsme se vydali na další místo.

Bechyně - jak jsme jeli na výlet

30. srpna 2015 v 20:37
Přeji všem hezký nedělní večer. Máme za sebou poslední horký víkend letošního léta, alespoň podle předpovědí meteorologů. Také poslední víkend letošních prázdnin. Někdo určitě využil tyto dny ke koupání, někdo se vydal na výlet. My také.

"Tulačka"

15. srpna 2015 v 13:43 Panenky
Dnešní povídání málem ani nebylo. Objednala jsem pro Nelu sestřičku, vždyť víte, že mi z panenek Blythe chyběla Middie. Od prodejce ji moje známá měla za tři dny, ani z celníky nebyl problém. V podnělí mi ji poslala jako balík do ruky a ten by měla pošta dodat hned druhý den, maximálně den následující. Vždyť znáte její slogan: Dnes podáte, zítra dodáme. Nedodali a tak jsme obě začaly pátrat, ale po balíčku se slehla zem. Ve čtvrtek podala reklamaci a pošta se probrala a balíček mi v pátek dodala, sice jsem doma nebyla, tak jsem si odpoledne doběhla na poštu. Ve sledování zásilek jsem zjistila, že zádrhel nastal asi v Jihlavě a depo, kde balíčky připravují k dodání, není od nás moc daleko. Hlavně, že se neztratila.Usmívající se

Všehochuť neboli mišmaš.....

7. srpna 2015 v 16:20
Určitě se vám stává, že vyfotíte určitou věc nebo situaci, protože se vám líbí. Potom zjistíte, že fotku nemáte k čemu přiřadit. Mě inspirovala http://nikusikba.blog.cz/1508/totalny-mega-mix.

Holky z porcelánu

6. srpna 2015 v 13:20 Panenky
Dnes vám chci představit další skupinu panenek z mé sbírky. Už jste asi uhodli, že půjde o porcelánové panenky.Usmívající se

Prázdniny ......i s panenkami

4. srpna 2015 v 22:06
Dobrý večer, dnes jsem dlouho přemýšlela, jak dnešní příspěvek nazvat. Panenky se staly součástí mého života a tak na ně nezapomínám ani o prázdninách.